Deelnemerslijst /Entry List
150 deelnemers / teams 52 historic
22 buitenlandse deelnemers / foreign teams 20 divisie 1-2
78 divisie 3    
Roadbook Admin. Techn.
  Controle Controle
PILOOT   CO-PILOOT   WAGEN DIV KL Cafť Monroe Cafť Monroe Willaert
0 Muylle Wouter B Lenoir Dieter B Mitsubishi EVO6 3 I 8:30 tot 9:30 15:00 15:30
1 Monnens Gunther B Vuylsteke Peter B Porsche 991 GT3 3 I     14:04
2 Syx Bjorn B Vanrobaeys Ari B CitroŽn C3 rally2 3 I 8:30 tot 9:30 15:30 16:06
3 Lefevere Andy B Noppe Marc B VW Polo GTI Rally 2 3 I     14:02
4 Bťcaert Steve B Vandersarren Jochen B Ford Fiesta Rally2 3 I     13:36
5 Vandamme Chris B Vermeulen Sharon B Alpine A110 3 I     14:00
6 Coene Bert B De Duytsche Petra B Ford Fiesta Rallye 2 3 I     13:17
7 van den Heuvel Jim NL Dockx Jouri NL Renault Clio Rally 3 3 H 8:30 tot 9:30 15:28 16:04
8 Barbier Philip B Provoost Jean Pierre B Mitsubishi X 3 I     13:58
9 Merlevede Cedriek B Ozeel Thijs B BMW M3 E30 5 H8 8:30 tot 9:30 15:26 16:02
10 Dekoninck Thierry B Dekoninck Femke B Mitsubishi Lancer Evo X 3 I     13:56
11 Pex Richard NL Findhammer Johan NL CitroŽn C3 Rally 2 3 I 8:30 tot 9:30 15:24 16:00
12 Segers Jelle B Vergote Dries B Ford Fiesta R5 3 I     12:46
14 Boone Kurt B Declerck Kurt B Mitsubishi Lancer Evo X R4 3 I 8:30 tot 9:30 15:22 15:58
15 Singleton Scott IRL Wilson Dylan IRL Ford Escort mk2 3 H 8:30 tot 9:30 15:20 15:56
16 Dereu Wim B Vermeersch Glen B BMW E30 M3 3 I 8:30 tot 9:30 15:18 15:54
17 Ceuppens Tom B Werner Frank B BMW E87 3 I 8:30 tot 9:30 15:16 15:52
18 Eckhaus Michiel NL Van der Rijsen Christiaan NL Ford Fiesta R5 3 I 8:30 tot 9:30 15:02 15:38
19 Toorrť Nick B Verschoore Frank B Ford Sierra RS Cosworth 5 H8     13:51
20 Calcoen Tom B Vermandel Steve B Ford Escort BDA 4 H3     13:49
21 Declerck Ronny B Denblyden Filip B Opel Ascona 4 H4     13:47
22 Merlevede Manuel B Cloet Thomas B Peugeot 208 R2 3 F     13:45
23 Tjoens Stefaan B Passchyn Greet B Mitsubishi Evo x 2 E     13:43
24 Dewilde Jonas B Vandenbussche Jeffrey B Renault Clio Rally 4 3 G     13:38
25 Depotter Lander B Depotter Ruben B Renault Clio Rally 5 2 D     13:34
26 Dhaene Lander B Callens Laury B RenaultClio 2 D 8:30 tot 9:30 15:14 15:50
27 Verstraete Vincent B Dewickere Christophe B Ford Fiesta Rally3 3 H 8:30 tot 9:30 15:12 15:48
28 Decoene Olivier B Pattyn Diederik 0 3 F 8:30 tot 9:30 15:10 15:46
29 De Waele Koen B Vandekerckhove Geert B BMW E81 3 I 8:30 tot 9:30 15:08 15:44
30 Rogiers Glenn B Bouten Elyse B Opel Kadett 4 H4     13:32
31 Baert Frank B Verhelle Christophe B Ford Sierra 5 H8     13:30
32 Vandoolaeghe Mathieu B Serpieters Laurens B Mercedes 190D 5 H8     13:25
33 Verhaeghe Koen B Lapeire Sonny B Ford Escort MK1 4 H3     13:23
34 Vitse Ludo B Sohier Kurt B Opel Astra 5 H7     13:21
35 Devos Marc B Maddens Cederic B Porsche 997 GT3 3 I 8:30 tot 9:30 15:06 15:42
36 Meulders Wim B Jacobs Marc B Porsche 991 GT3 3 I 8:30 tot 9:30 15:04 15:40
37 Vanmassenhove Kevin B Vynckier Louis B Triumph TR7 V8 4 H4     13:19
38 Puype Simon B Puype Paul B Opel Ascona B 4 H4     13:12
39 Gruwez James B Dehaene Joshua B Mercedes 190 2.3 16V 5 H8     13:10
40 Lievens Brecht B Vandewiele Kris B BMW E36 3 I     13:08
41 Freeman Tim GB David Paul Williams GB Ford Escort 3 H 8:30 tot 9:30 15:00 15:36
43 Louies Eric B Fierens Jeannick B Opel Ascona 4 H3     13:06
44 Bannister Sean GB De Deyne Lisa B CitroŽn C2 3 F 8:30 tot 9:30 14:58 15:34
45 Bauwens Kim B Pauwels Kurt B Ford Fiesta 3 F     13:04
46 Vandeputte Patrick B Deklerck Stefaan B Ford Fiesta R200 3 F     12:59
47 Herpoel Renzo B Vanhoutte Georges     B Renault Clio 3 G 8:30 tot 9:30 14:56 15:32
48 Vanhoutte Jeroen B Anouck Preda B Mitsubishi Evo X 2 E     12:57
49 Spillebeen Didier B Aeck Tommy B BMW E30 3 H 8:30 tot 9:30 14:54 15:30
50 Catelin Jeroen B Deryckere Charlotte B Renault Clio 3 I 8:30 tot 9:30 14:52 15:28
51 Stubbe Michiel B Vanden Bussche Dylan B Renault Clio R3 3 G     12:55
52 Vercruysse Ashley B Geldhof Kaylee B BMW E30 M3 3 I     12:53
53 Declerck Dennis B Desodt Stijn B BMW E36 M3 3 I 8:30 tot 9:30 14:50 15:26
54 Brown Steve GB Capoen Lieven B BMW 1 serie 3 I     12:51
55 Pittellioen Michael B Roelens Axelle B BMW Compact F2000 3 G 8:30 tot 9:30 14:48 15:24
56 Walraven Rene NL Ruiter Joyce NL BMW E36 325i 3 H 8:30 tot 9:30 14:46 15:22
57 Cornette BenoÔt B Verstraete Willem B BMW E46 M3 3 I     12:44
58 Lievens Patrick B Vandorpe Wim B BMW E30 3 I 8:30 tot 9:30 14:44 15:20
59 Deprez Eric B Deprez Dirk B BMW E36 M3 3 I     12:42
60 Couvreur Bjorn B Couvreur Tjorven B Subaru Impreza 3 I     12:40
61 Vandenabeele Tim B Lambrecht Michiel B BMW E36 5 H8     12:38
62 Seys Nikolaas B Dooms Dominique B Ford Escort mk2 4 H3 8:30 tot 9:30 14:42 15:18
63 Kindt Dominiek B Kindt Drieke B Peugeot 309 5 H7     12:33
64 Clark Gawaine GB Clark Lois GB Subaru Impreza 5 H8 8:30 tot 9:30 14:40 15:16
65 Davies Ian GB Evans Jordan GB BMW E30 M3 5 H8 8:30 tot 9:30 14:38 15:14
66 Lietaert Stijn B Lietaert Emiel B BMW E30 5 H8     12:31
67 Geldhof Kenneth B Geldhof Dario†† B BMW E30 3 H     12:29
68 Leys Jensy B Deschuytter Sofie B BMW E30 3 H     12:27
69 Muylle Jo B Dhaese Robin B BMW E30 3 H     12:25
70 Van Eecke Reinaud B Vandewalle Martine B Renault Clio R3 3 G     12:05
71 De Bel Jorim B De Bel Hannes B Ford Escort RS Mk2 3 H 8:30 tot 9:30 14:36 15:12
72 Bruyneel Dimitri B Blondeel Frank B Renault Clio Rally 5 3 F 8:30 tot 9:30 14:34 15:10
73 Crombez Stefaan B Decapmaker Niels B Opel Kadett 4 H3 8:30 tot 9:30 14:32 15:08
74 Vandamme Stefaan B Borgoo Kristof B Opel Manta 4 H3     12:03
75 Priem Sigert B Staelens Graziano B Subaru Impreza gtt 3 I     12:01
76 Delbaere Angelo B Soete Stijn B BMW E30 3 H     11:59
77 Demuynck Devy B   0 BMW E30 3 H 8:30 tot 9:30 14:30 15:06
78 Thomson Andrew GB Murray Ian GB CitroŽn DS3 R3 Max 3 H 8:30 tot 9:30 14:28 15:04
79 Decock Jeroen B Declercq Gauthier B Peugeot 208 R2 3 F 8:30 tot 9:30 14:26 15:02
80 Vanfleteren Andy B Neve Marjorie B Peugeot RC 3 H     11:57
81 Verbeke Fangio B Desaeyer Angie B Toyota Corolla AE 86 3 G     11:52
83 Pollet Remco B Pollet Rťmi B BMW E30 3 H     11:50
84 Willaert Bjorn B Decruyenaere Thalia B Renault Clio 2 RS gr. A 3 G     11:48
86 Verbeke Kevin B Gillis Koen B Toyota Corolla 4 H3     11:46
87 Bouckhuyt Enrique B Tack Imen B BMW E36 3 H     11:44
88 Smith Philip IRL Smith Robert GB CitroŽn C2 3 F 8:30 tot 9:30 14:24 15:00
89 Ippen Nard NL Bierbooms Mark NL Renault Clio Rally 5 3 G 8:30 tot 9:30 14:22 14:58
90 Geldhof Angelo B Geldhof Marnick B BMW 318TI 3 G     11:39
91 Ghijsens Eddy B Goffart Yani B VW Golf 3 G 8:30 tot 9:30 14:20 14:56
92 Vanoverberghe Kristof B Lambert Glenn B Peugeot 206 RC 3 G     11:37
93 Decaestecker Koen B Derycke Nico B BMW E36 3 H     11:35
94 Matton Max B Verhaeghe Elien B BMW 323i 3 H     11:33
95 Dequeker Joachim B Vanderhaeghe Jonas B Renault Clio 3 G 8:30 tot 9:30 14:18 14:54
96 Waffelaert Frank B Waffelaert Amber B BMW E87 130i 3 I     11:31
97 Boutte Harm B Vancoillie Gianni B VW Golf IV 3 I     11:26
98 Dick Maikel B Meddour Nordin B BMW E36 3 I     11:24
99 Barden Paul GB Hedges James GB Ford Escort I 0 8:30 tot 9:30 14:16 14:52
101 Diet Luc B Van Dycke Ellen B Peugeot 106 2 C     11:22
102 van de Lindeloof Ramon NL Smets Eva NL Honda Civic Type R 3 G 8:30 tot 9:30 14:14 14:50
103 Macedo Paulo PT Macedo Sonia PT Opel Adam 3 F     11:20
104 Ghillemyn Dieter B Compernolle Matthias B Opel Astra gsi 16v 3 G 8:30 tot 9:30 14:12 14:48
105 Vercruysse Kurt B Verbeecken Arne B CitroŽn Saxo 3 F 8:30 tot 9:30 14:10 14:46
106 Vandeputte Thibaut B Vandeputte Heikki B Lada VFTS Kit Car 3 G     11:18
107 Lagache Christophe B Kristof Meersseman B Opel Ascona 4 H4 8:30 tot 9:30 14:08 14:44
108 Desmedt Peter B Stevelinck Jurgen B CitroŽn Saxo 3 F     11:13
109 Derez Alexander B Vromman Barbara B BMW 2002 4 H3     11:11
110 Brulez Lieven B Descan Frankie B Toyota Corolla 3 F 8:30 tot 9:30 14:06 14:42
111 Wood Graeme GB Baddeley Matthew GB Ford Escort Mk2 4 H3 8:30 tot 9:30 14:04 14:40
112 Clue Maarten B Vanderplas Nick B Opel Monza 4 H4 8:30 tot 9:30 14:02 14:38
113 Vanthournout Ryan B Lycke Geena B Opel Manta B 4 H4     11:09
114 Vanallemeersch Paul B Depoortere Bjorn B Opel Vectra 5 H7 8:30 tot 9:30 14:00 14:36
115 Smith Gavin GB Vincent Richard GB Subaru Impreza 5 H8 8:30 tot 9:30 13:58 14:34
116 Callens Mike B Depoorter Jaimy B Opel Manta I240C 4 H4     11:07
117 Denecker Mathias B Vandewalle Jessie B Opel Kadett 3 I     11:05
118 Raecke Roel B Vanquaethem Sven B Peugeot 205 1.9 GTI 5 H7 8:30 tot 9:30 13:56 14:32
119 Boudrez Toby B Boudrez Brent B Opel Kadett E 5 H7     11:00
120 Verstraete Kenny B Messelis Franky B BMW E21 4 H4 8:30 tot 9:30 13:54 14:30
121 Seys Michiel B Dooms Sander B Opel Kadett C 4 H4 8:30 tot 9:30 13:52 14:28
122 Couvreur Nick B De Wilde Gregory B Opel Ascona 4 H4     10:58
123 Dekeersgieter Freddy B Deroo Bjorn B Toyota Celica ST205 5 H8 8:30 tot 9:30 13:50 14:26
124 Vanneste Stefaan B Mahieu Shakira B CitroŽn Saxo VTS 2 C     10:56
125 Boudry Glenn B Balcaen Glen B Ford Fiesta 3 G     10:54
126 Callewaert Andy B Callewaert Ibe B Peugeot 106 gti 5 H6     10:52
127 Pacco Dylan B VerverckenKevin B Peugeot 106 5 H6     10:47
128 Peel Eli B Gillebert Frank B Peugeot 205 Rallye 5 H6     10:45
129 Rubrecht Simon B Rubrecht Lucas B CitroŽn Saxo 5 H6     10:43
130 Vannieuwenhuyse Nick B Vanbecelaere Tom B Toyota Corolla 4 H2     10:41
131 De Wulf Stefan B Cailliau wim B VW Sirocco 4 H2     10:39
132 Coopman Wout B Verlinde Luca B VW Golf 1 GTI 4 H2     10:34
133 Verdonck Stefan B Verdonck Cťderic B Opel Kadett C Coupť 4 H3 8:30 tot 9:30 13:48 14:24
134 Vandenbussche Anthony B Sieuw Cindy B BMW E46 325i 3 H     10:32
135 Dhaenens Guillaume B Van De Vivere Eddy B Ford Fiesta 2 C 8:30 tot 9:30 13:46 14:22
136 Vandevyvere wim B Claeys Hilde B Renault Clio 2 D     10:30
137 Pannekoecke Luc B Liebert Seppe B Peugeot 206 2 C     10:28
138 Wallyn Franky B Maes Yentl B CitroŽn Saxo 2 C 8:30 tot 9:30 13:44 14:20
139 Sintubin Leander B Verduyn Arne B CitroŽn Saxo 2 C     10:26
140 Holvoet Jan B Holvoet Benjamin B Honda Civic 2 C     10:21
141 De Meyer Pablo B De Meyer Lowie B Peugeot 106 2 C     10:19
142 Bordeaux Dries B Vansteelandt Thomas B CitroŽn Saxo 2 C 8:30 tot 9:30 13:42 14:18
143 Strobbe Damien B Fleurackers Patrick B Renault Clio 2 D     10:17
144 Windels Marnix B Windels Nick B Toyota Celica GT Four 2 E     10:15
145 Verschuere Karel B Boudrez Ruben B Simca 1000 rallye 2 4 H1     10:13
146 Allfrey Les GB Fellowes Keith GB Peugeot 205 GTI 5 H6 8:30 tot 9:30 13:40 14:16
147 Hammache Younnes B Ramboer Steven B Peugeot 106 5 H6     10:08
148 Withouck Luc B Withouck Hannelore B Porsche 924 S 4 H4 8:30 tot 9:30 13:38 14:14
149 Vanlerberghe Marc B Bouten Christophe B Opel Kadett GT/E 4 H4 8:30 tot 9:30 13:36 14:12
150 Lapeire Jef B Declercq Francis B Toyota Celica TA22 4 H2     10:06
152 Jones David GB Vandevenne Kurt B Morris Cooper S 4 H1 8:30 tot 9:30 13:34 14:10
153 Salomez Guillaume B Degrave Olav B Peugeot 206 gti 1 B 8:30 tot 9:30 13:32 14:08
154 Derycke Jeffrey B Vandenberghe Anouk B Toyota Starlet KP61 4 H1 8:30 tot 9:30 13:30 14:06
155 Vandoolaeghe Jan B Boutte Jasper B Toyota Corolla 1 A     10:04
156 Sampers Bart B Sampers Jordan B Peugeot 106 1 A     10:02
157 Roobrouck Tieben B De Bouverie Mattice B Daihatsu Charade gti 1 A     10:00