Genummerde Deelnemerslijst / Seeded Entry List
135 deelnemers / teams 41 historic
16 buitenlandse deelnemers / foreign teams 17 divisie 1-2
77 divisie 3    
Roadbook Admin. Techn.
  Controle Controle
PILOOT   CO-PILOOT   WAGEN DIV KL Cafť Monroe Cafť Monroe Willaert
0 Muylle Wouter B Lenoir Dieter B Mitsubishi EVO6     9:00 12:43 13:13
1 Monnens Gunther B Ozeel Thijs B Porsche 997 GT3 3 I 9:00 12:45 13:15
2 Lefevere Andy B Noppe Marc B Porsche 997 GT3 3 I     10:00
3 Cracco Pieter Jan Michiel B Callens Laury B Hyundai i20N Rally2 3 I 9:00 12:50 13:20
4 Coene Bert B De Duytsche Petra B Ford Fiesta R5 3 I     10:02
5 Lietaer Paul B Vandewalle Martine B Opel Ascona 400 4 H4 9:00 12:52 13:22
6 Dekoninck Thierry B Lamote Jeffrey 0 Mitsubishi Lancer Evo X 3 I     10:04
7 Boone Kurt B Declerck Kurt B Mitsubishi Evo X R4 3 I 9:00 12:54 13:24
8 Stouf Stefaan B Erard Joris B Ford Escort 4 H3     10:06
9 Lerminez Jeoffrey B Markey Danny B Ford Fiesta R5 Evo2 3 I     10:11
10 Prinzie Stefaan B Smets Isidoor B Alpine A110 3 I 9:00 12:56 13:26
11 Vandamme Chris B Vermeulen Sharon†† B Alpine A110 3 I     10:13
12 Baert Frank B Verhelle Christophe B Ford Sierra 5 H8 9:00 12:58 13:28
14 Tjoens Stefaan B Passchyn Greet B Mitsubishi Evo x 2 E     10:15
15 Barbier Philip B Provoost Jean Pierre B Mitsubishi X 3 I     10:17
16 O'Brien Anthony IRL Buckley Shane IRL Mitsubishi Evo 10 3 I 9:00 13:08 13:38
17 CeuppensTom B WernerFrank B BMW E87 3 I     10:19
18 Rogiers Glenn B Denblyden Filip B Opel Kadett 4 H4     10:24
19 Declerck Ronny B Lefere Jolien B Opel Ascona 4 H4     10:26
20 Toorrť Nick B Verschoore Frank B Ford Sierra RS Cosworth 5 H8 9:00 13:10 13:40
21 Swerts Bert B Debue Colin B Opel Manta B 4 H4 9:00 13:12 13:42
22 Vandenberghe Tobi B Verhamme Bjorn B BMW M3 3 I     10:28
23 Soenens Paul-Mathieu B Valcke Victor B Ford Fiesta 3 I 9:00 13:14 13:44
25 De Waele Koen B Vandekerckhove Geert B BMW E81 3 I 9:00 13:16 13:46
26 Meulders Wim B Jacobs Marc B Porsche 991 GT 3 3 I 9:00 13:21 13:51
27 Demedts Stephaan B Demedts Lisa B Subaru Imprezza 2 E     10:30
28 Lacour Geert B Pieter Gouwy B Porsche 911 4 H4     10:32
29 Pittellioen MichaŽl B Roelens Axelle B BMW Compact F2000 3 H     10:42
30 Couvreur Bjorn B Couvreur Tjorven B Subaru Impreza 3 I     10:44
31 De Keyser Lode B Willaert Kris B Porsche 911 4 H4     10:46
32 Desmet Peter B Peers Jonas B BMW M3 5 H8     10:48
33 Fonteyne Bram B Delva Els B Volvo 240 5 H8     10:50
34 Vandenberghe Kjell B Demets Freek B BMW 1M 3 I 9:00 13:23 13:53
35 Vitse Ludovic B Sohier Kurt B Opel Astra 5 H7 9:00 13:25 13:55
36 Demuynck Devy B Deschuytter Sofie B BMW E30 3 I     10:55
37 Declerck Dennis B Desodt Stijn B BMW E36 M3 3 I     10:57
38 Wood David GB Hedges James GB Mitsubishi Evo VI 3 I 9:00 13:27 13:57
39 Leys Jensy B Durnez Niels B BMW E30 3 H     10:59
40 Dewilde Jonas B Houthoofd Pedro B Peugeot 208 Rally 4 3 G 9:00 13:29 13:59
41 Procter John GB Vermeersch Robbie B Ford Escort mk II 3 G 9:00 13:34 14:04
42 Debue Claude B Lamerand Cťdric B Opel Ascona A 4 H3 9:00 13:36 14:06
43 Lynneel Michael B Seynaeve Griffin B Renault Clio Rs 2 D     11:01
44 Singleton Scott GB Diffin Kyle GB Ford Escort mk ll 3 G 9:00 13:38 14:08
45 Ceenaeme Didier B Vandenbulcke Frederik B BMW E46 M3 3 I     11:03
46 Vandenheede Lorenzo B Douchy Pieter B BMW E36 M3 Evo 2 5 H8     11:08
47 Decaestecker Koen B Derycke Nico B BMW E36 3 H 9:00 13:40 14:10
48 Smith Ben GB Richard Vincent GB Mitsubishi Evo 7 3 G 9:00 13:42 14:12
49 Vanmassenhove Kevin B Vynckier Louis B Triumph Tr7 V8 4 H4 9:00 13:52 14:22
50 Herpoel Renzo B Vanhoutte George B Renault Clio 3 G 9:00 13:54 14:24
51 Vandeputte Thibaut B De Boeverie Mattice B Renault Clio 3 G 9:00 13:56 14:26
52 Lavaert Jan B Delesie Bart B BMW M3 3 I 9:00 13:58 14:28
53 Vanneste Stefaan B Decruyenaere Thalia B Peugeot 106 3 F     11:10
54 Lievens Patrick B Vandewiele Kris B BMW E30 3 I     11:12
55 Verbeke Kevin B Gillis Koen B Toyota Corolla 4 H3     11:14
56 Vercruysse Ashley B Geldhof Kaylee B BMW M3 3 I     11:16
57 Kindt Dominiek B Kindt Drieke B Peugeot 309 5 H7     11:26
58 Spillebeen Didier B Aeck Tommy B BMW E30 3 I     11:28
59 Lietaer Mathieu B Ghesquiere Robbe B Ford Escort mk II 4 H3     11:30
60 Stubbe Michiel B Vanden Bussche Dylan B Renault Clio Rally5 3 G     11:32
61 Cornelis Bert B Braekevelt Lien B Opel Monza 4 H4     11:34
62 Tytgat Tom B Jaumain Erwin B Opel Manta 400 5 H8 9:00 14:00 14:30
63 Vandoolaeghe Mathieu B De Ceuninck Stijn B Mercedes 190 5 H8     11:39
64 Priem Sigert B Staelens Graziano B Subaru Impreza Gtt 3 I     11:41
65 Wakefield Jeff GB Procteer Stuart GB Peugeot 205 Gti 4 H6 9:00 14:05 14:35
66 Hands Paul GB Dawson Ben GB Ford Escort mk ll 3 F 9:00 14:07 14:37
67 Verspuij  Peter NL Derycke Frank B Opel Corsa Rally4 3 G     11:43
68 Dobbelaere Chris B Vandersarren Jochen B Opel Kadett GT/E 3 G     11:45
69 Noyelle Damon B Lanssens Arne B Renault Clio R3 3 G     11:47
70 Geldhof Kenneth B Geldhof Dario B BMW E30 3 H     11:52
71 Blanchard Stijn B Naessens Jens B Peugeot 208 R2 3 F 9:00 14:09 14:39
72 Cailliez Jurgen B Florissoone Melvin B Mitsubishi Evo VI 3 I 9:00 14:11 14:41
73 Ingelbeen Guillaume B Thomas Cloet B BMW E30 3 I     11:54
74 Bruggeman Maarten B Roquet Wouter B Honda Civic 5 H6     11:56
75 Verbeke Fangio B De Reu Wim B Toyota Corolla 3 G     11:58
76 Vandeputte Patrick B Vermeersch Ann Sofie B Ford Fiesta R200 3 F 9:00 14:13 14:43
77 Vandenbussche Anthony B Sieuw Cindy B BMW E46 3 H 9:00 14:18 14:48
78 Allfrey Les GB Fellowes Keith GB Peugeot 205 GTI 5 H6 9:00 14:20 14:50
79 Davies Ian GB Gwynfor Jones GB BMW M3 5 H8 9:00 14:22 14:52
80 Wood Matt GB Jackson Alan GB Vauxhall Astra mk3 3 H 9:00 14:24 14:54
81 Couvreur Nick B Dewilde Gregory B Opel Ascona 4 H4     12:00
82 Dekeyser Xavier B Tassaert Nele B Renault Clio 3 G     12:10
83 Verhaeghe Koen B Puype Paul B Ford Mk 1 4 H3     12:12
84 Demeire Nico B Demeire Gino B Opel Ascona b 3 G     12:14
85 Van Eecke Reinaud B Stroobant Thierry B Ford Escort mk II 4 H3 9:00 14:26 14:56
86 Ghillemyn Dieter B Compernolle Matthias B Opel Astra Gsi 16V 3 G 9:00 14:36 15:06
87 Victor Robin B Vangeenberghe Dieter B BMW E36 323Ti†† Compact 3 H     12:16
88 Vanslambrouck Jochen B Vanslambrouck Jens B BMW E30 3 H 9:00 14:38 15:08
89 Lambert Glenn B Vanoverberghe Kristof B Opel Kadett E Gsi 5 H7     12:18
90 Decock Jeroen B Libbrecht Tom B Renault Clio 3 G     12:23
91 Beyne Koen B Gillebert Frank B Peugeot 306 Gti 5 H7     12:25
92 Decock Maxim B Van Renterghem Colin B Opel Corsa Rally4 3 G 9:00 14:40 15:10
93 Seys Michiel B Dooms Sander B Opel Kadett C 4 H4     12:27
94 Macedo Paulo P Desaeyer Angie B BMW 320 3 H     12:29
95 Verfaillie Marnix B Durnez Isabel B Mini JWC 3 G     12:31
96 Lietaert stijn B Pattyn Bjorn B BMW M3 E30 3 I     12:36
97 Csabai Zsolt HU Bossuyt Sander B Lada VFTS 3 G 9:00 14:42 15:12
98 Windels Marnix B Windels Nick B Toyota Celica Gt Four 5 H8     12:38
99 Callens Mike B Depoorter Jaimy B Opel Manta I240c 4 H4     12:40
100 Clue Maarten B Vanderplas Nick B Opel Monza 4 H4 9:00 14:44 15:14
101 Desmedt Peter B Stevelinck Jurgen B CitroŽn Saxo 3 F     12:42
102 Vinckier Lieven B Vinckier Maxime B Mini Cooper S 3 G     12:44
103 Raecke Roel B Vanquaethem Sven B Peugeot 205 1.9 GTI 5 H7 9:00 14:49 15:19
104 Hammache Younnes B Durnez Anthony B Peugeot 106 3 F 9:00 14:51 15:21
105 Seys Nikolaas B Dooms Dominique B Ford Escort 4 H3     12:54
106 Haest Jurgen B Maes Filip B Ford Fiesta 3 F 9:00 14:53 15:23
107 Brown Steve B Capoen Lieven B Ford Fiesta 3 F     12:56
108 Merlevede Manuel B Viaene Joey B Peugeot 208 R2 3 F     12:58
109 Diet Luc B Van Dycke Ellen B Peugeot 106 2 C     13:00
110 Soenen Jan B Sercu Francis B Renault Clio RS 2 D 9:00 14:55 15:25
111 Margodt Frederique B Coppillie Svenn B CitroŽn Saxo 2 C 9:00 14:57 15:27
112 Decrock Diego B Rodts Jocelyn B Peugeot 106 Rally 2 C     13:02
113 Degruyter Kenneth B Vanden Buverie Line-marie B Peugeot 207 rc 3 G     13:07
114 Derycke Giorgio B Monserez Cyril B Ford Fiesta R2 3 F 9:00 15:02 15:32
115 Decoene Olivier B Van Laeken Peter B Ford Fiesta R2 3 F     13:09
116 Rubrecht Simon B Rubrecht Lucas B CitroŽn Saxo 3 F     13:11
117 Bannister Sean GB De Deyne Lisa B CitroŽn C2 3 F 9:00 15:04 15:34
118 Smith Philip IRL Smith Robert GB CitroŽn C2 Vtr 3 F 9:00 15:06 15:36
119 Sonneville Stijn B Debergh Tom B CitroŽn C2 3 F 9:00 15:08 15:38
120 Paepen Stijn B Bertels Kevin B BMW 318 Ti 2 D 9:00 15:10 15:40
121 Callewaert andy B Callewaert Ibe B Peugeot 106 3 F     16:09
122 Matton Max B Verhaeghe Elien B CitroŽn Saxo 3 F 9:00 15:20 15:50
123 Crombez Stefaan B Decapmaker Niels B Opel Kadett 4 H3     16:11
124 Demyttenaere Ferre B Alleweireldt Jens B OpelAdam R2 3 F 9:00 15:22 15:52
125 Heijnen Jos NL van Elven Marcel NL BMW 2002ti 4 H3 9:00 15:24 15:54
126 Lapeire Jef B Declercq Francis B Toyota Celica Ta22 4 H2     16:16
127 Jonniau Dirk B Glorie Gianni B Opel Manta B 400 4 H4 9:00 15:26 15:56
128 Decock jeffrey B   0 Honda Integra dc2 2 D 9:00 15:28 15:58
129 Sintubin Leander B Verduyn Arne B CitroŽn Saxo 2 C     16:18
130 De Wulf Stefan B Kesteloot Florens B VW Scirocco 4 H2     16:20
131 Notredame Stefaan B Ramboer Steven B Renault Clio Ragnotti 2 D     16:22
132 David Frederick B Declerq Wesly B CitroŽn Saxo 2 C 9:00 15:33 16:03
133 Holvoet Jan B Holvoet Andreas B Honda Civic 2 C     16:24
134 Keirsebilck Ludo B Strobbe Christophe B Opel Corsa 2 C 9:00 15:35 16:05
135 Delaey Joery B Vercruysse Noah B CitroŽn Saxo 2 C     16:34
136 Clark Gawaine GB Clark Lois GB Peugeot 205 Gti 2 C 9:00 15:37 16:07
137 Roobrouck Tieben B Vandenbroucke Aaron B Daihatsu Charade Gti 1 A     16:36